У 2023/2024 навчальному році

кількість класів - 30

кількість учнів - 689
кадровий склад:  педагогічні працівники – 47; фахівці – 2; обслуговуючий персонал -  7

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

28 бер. 2024

Профорієнтаційний захід у НУА
На старшокласників чекають нові зустрічі, що надають їм унікальну можливість зробити крок до майбутньої омріяної професії.
27 бер. 2024

Участь педагогів закладу освіти у вебсемінарі «Виховання особистості громадянина патріота – місія сучасного закладу освіти»
27 березня 2024 року для заступника директора з виховної роботи, класних керівників відбувся вебсемінар «Виховання особистості громадянина патріота – місія сучасного закладу освіти» в межах методичного серфінгу «Ключові питання організації та здійснення виховного процесу в закладах загальної середньої освіти: на хвилях актуальності». Завданням серфінгу було: акцентувати увагу педагогів на ціннісних підходах у формуванні патріотизму та громадянських якостей здобувача освіти; ознайомити учасників із практичними аспектами формування національної ідентичності учнів/учениць; розширити знання педагогів щодо формування особистості громадянина-патріота, що діє на основі загальнодержавних і європейських цінностей; презентувати досвід роботи щодо можливостей гри «Сокіл» («Джура») у формуванні патріотичного досвіду дітей та молоді. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.
26 бер. 2024

Агітаційний захід у метрошколі від НАЦІОНАЛЬНОГО АЕРОКОСМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. М. Є. ЖУКОВСЬКОГО «ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ІНСТИТУТ»
26 березня учні 10-11 класів відвідали агітаційний захід у метрошколі від Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Метою заходу було: популяризація аерокосмічної науки та освіти серед учнів 10−11 класів шкіл міста Харкова та Харківської області; залучення учнів до ознайомлення з можливостями навчання в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»; створення позитивного іміджу університету серед школярів та їх батьків. Програма заходу включала такі аспекти: презентація «Шлях до авіації: можливості та перспективи»; демонстрація відеороликів про університет та факультети ХАІ; виставка моделей літаків, ракет та космічних апаратів, створених студентами та викладачами університету; інтерактивні експерименти та демонстрації з аерокосмічної тематики; конкурси та вікторини з призами для учнів; інформаційні стенди про умови вступу та навчання в Національному аерокосмічному університеті тощо. Співробітники Національного аерокосмічного університету підготували цікаву та пізнавальну програму, яка включала в себе експрес-лекції та міні-практичні заняття. Учасники мали можливість побачити сучасні технології, які використовуються в дослідженнях та розробках у галузі авіації та космонавтики; спостерігати за процесом створення та тестування нових моделей літаків, ракет та космічних апаратів. Зустрічі зі студентами-майбутніми фахівцями стали важливим джерелом мотивації та підтримки для старшокласників, які мріють про кар'єру в авіаційній чи космічній галузях.