Інформація про запровадження єдиного електронного квитка «Eticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду учнів закладів загальної середньої освіти у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові з 01 січня 2018 року розташована на сторінці «Інформація для батьків»

18 січ. 2018

Перелік підрічників для 5 класів
Міністерством освіти і науки України затверджений перелік шкільних підручників для 5 класу, яким наданий гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 10.01.2018 № 22)..
15 січ. 2018

ОБЛАСНА ОЛІМПІАДА
13 січня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 пройшов ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, в якій взяли участь учні 8-11 класів м. Харкова та Харківської області. Київський район гідно представили учні Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області, Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області, Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради Харківської області.
12 січ. 2018

Спортивні канікули
Під час зимових канікул учні гімназії мали змогу продемонструвати свою спритність у спортивних змаганнях, які відбувалися у спортивній залі гімназії. Так, учні початкової школи взяли участь у змаганнях «Веселі старти».

12 січ. 2018

Важливо!
9 січ. 2018

ПРОБНЕ ЗНО-2018
Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» з 09 січня до 31 січня 2018 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2018 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. (zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).
4 січ. 2018

Цікаві екскурсії
Сьогодні учні гімназії відвідали регіональну телемовну компанію "Тоніс-Центр" (7 канал). Під час цікавої екскурсії учні зрозуміли як працює телебачення, які функції та обов'язки мають ведучі, оператори, журналісти.