Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці гімназії № 55!

Девіз гімназії:

Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку,
                   через виховання до духовності, через навчання до успіху!

У 2017/2018 навчальному році:
кількість класів - 32

кількість учнів - 936

кадровий склад:  педагогічні працівники – 73; фахівці – 5; обслуговуючий персонал -  20

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

19 квіт. 2018

Вітаємо призерів міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів
19 квітня 2018 року пройшла урочиста церемонія нагородження переможців ХІІ Кубку з пошуку в мережі Інтернет серед учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова. За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії №55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, у особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: - Глущенко Анна, у номінації «Найкращій результат серед дівчат»; - Івченко Артур, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Переможці отримали Дипломи Департаменту освіти Харківської міської ради та цінні подарунки.
16 квіт. 2018

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»
13 квітня 2018 року учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» на базі фізико-технічного факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна. За результатами конкурсу переможцями заочного туру стали Мічурін Ігор та Сажен Владислав, учні 9-Б класу. Мічурін Ігор посів І місце в очному турі, він стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 27 квітня 2018 року в місті Києві. Бажаємо подальших успіхів!
13 квіт. 2018

Районний дебатний турнір «Думка молоді»
12 квітня 2018 року команда учнів гімназії у складі Ісмайлова Тимура , учня 10-А класу, та Пустовалової Олесі та Трикоза Едуарда, учнів 11-Б класу, посіли ІІ місце у районному дебатному турнірі «Думка молоді». Вітаємо з перемогою знавців англійської мови та Зеленкову Ірину Олександрівну, яка підготувала команду!

11 квіт. 2018

11 квітня 2018 року - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті» 11 квітня в гімназії пройшли виховні заходи, круглі столи «Історична пам’ять і сучасний світ» приурочені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.
6 квіт. 2018

ВІТАЄМО команду Харківської гімназії № 55
ВІТАЄМО команду Харківської гімназії № 55, яка у складі Кунченко Аріни 6-Б Педька Сергія 6-В Ахмедова Ельдара 7-А Івченка Артура 7-А Глущенко Анни 7-Б посіла І місце у турнірі з основ інформатики для учнів 5-7-х класів, та вчителя інформатики Трикоз Оксану Едуардівну, яка підготувала переможців!
4 квіт. 2018

Вітаємо переможців ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів!
За підсумками ХІІ міського Кубку з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11-х класів переможцями стали: у командному заліку: ІІ місце - команда Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області; в особистому заліку серед учнів 8-11-х класів: ІІІ місце - Панчішний Максим, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, переможцями в особистому заліку серед учнів 5-7-х класів: Глущенко Анна, учениця Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «Найкращий результат серед дівчат»; - Івченко Артур, учень Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, у номінації «За найкращі знання мережевих технологій». Вітаємо переможців!