21 лист. 2017

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Для учнів нашої гімназії було проведено виховні години під назвою: «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього».
20 лист. 2017

Чемпіонат з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP

18.11.2017 Харківська гімназія № 55 активно взяла участь у Чемпіонаті з інформаційних технологій для старшокласників ХАІ IT CUP. Калініченко Максим (11-Б клас) –1 місце Базилевич Марія (10-А клас) – 3 місце Бондар Дмитро (11-А клас), Шевченко Юлія (10-А клас), Куденець Михайло (11-Б клас) – показали високий результат. Учні були нагороджені призами від провідних ІТ-компаній м. Харкова
17 лист. 2017

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.

У нашій гімназії з 13.11.2017 по 17.11.2017 відбувся Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху.
15 лист. 2017

Вітаємо переможця конкурсу на кращий дистанційний курс у 2017 році!

14 листопада 2017 року відбулося нагородження переможців та призерів міського етапу конкурсу на кращий дистанційний курс серед учителів закладів загальної середньої освіти м.Харкова. Вітаємо Троненко Наталію Геннадіївну, учителя інформатики, яка посіла І місце в номінації «Інформатика». Бажаємо здоров’я та подальших успіхів у творчій роботі!
14 лист. 2017

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

9 листопада 2017 року в місті Києві завершився фінальний етап ХХ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів, що проходив на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У турнірі взяла участь збірна команда Київського району під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, вчителя фізики ХГ № 55. Команда стала учасником півфінальних змагань.
10 лист. 2017

Районні змагання з шахів «Біла тура»

08 листопада 2017 року відбулись районні змагання з шахів «Біла тура». Вітаємо команду 5-7 класів гімназії № 55, яка посіла 2 місце!
9 лист. 2017

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
7 лист. 2017

Вітаємо призерів Третього Міжнародного фестивалю бального танцю Ukr Dance Cup

04-05 листопада 2017 року проходив Третій Міжнародний фестиваль бального танцю Ukr Dance Cup 2017, в якому брали участь вихованці гуртка гімназії -танцювального клубу «Арабеск». Вітаємо Песчанського Єгора та Білих Адель, які посіли ІІ місце; Боцмана Микиту та Зеленкову Софію, які посіли ІІІ місце. Дякуємо за підготовку призерів керівнику гуртка Багмут Наталі Вікторівні.
6 лист. 2017

ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської оімпіади з трудового навчання

4 листопада 2017 року на базі Харкіівської гімназії № 55 пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської оімпіади з трудового навчання. Від гімназії участь взяли учні 9-А класу Пико Поліна, Кубарєв Ілля та Рєпін Олег.
3 лист. 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

З 29 жовтня по 02 листопада 2017 року в Івано-Франківську проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів. Вітаємо команду учнів Київського району, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня! До складу команди входили такі учні гімназії: Мічурін Ігор, учень 9-Б класу, Рябчун Єлизавета, учениця 11-А класу, Каспарова Марія, учениця 11-Б класу. Керівник команди - Коваленко Олександра Василівна, вчитель економіки ХГ № 55. Дякуємо за перемогу!