ІГРОВІ НАБОРИ LEGO SIX BRICKS ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

18 лип. 2018
16.07.2018 було отримано ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів. Усі конструктори надано датською компанією The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в 1-х класах як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.

16.07.2018  було отримано ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів. Усі конструктори надано датською компанією The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.