ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

12 лист. 2018
9 листопада-День української писемності та мови. На честь свята учні початкової школи взяли участь у конкурсі «Бринить, співає наша мова…». Учні 5-7 класів змагалися у конкурсі знавців української мови «Філолог-ерудит». Старшокласники та вчителі гімназії написали Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

9 листопада-День української писемності та мови. На честь свята учні початкової школи взяли участь у конкурсі «Бринить, співає наша мова…». Учні 5-7 класів змагалися у   конкурсі знавців української мови «Філолог-ерудит». Старшокласники та вчителі гімназії написали Всеукраїнський диктант національної єдності.