ПЕРЕМОГИ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТУРНІРАХ

12 лист. 2018
З 28 жовтня по 1 листопада 2018 року ус Луцьку проходив ХІV Всеукраїнський турнір юних економістів. ІІІ місце виборола збірна команда Київського району «Перспектива» (ХГ № 55, ХЗОШ № 164, керівники команди ‒ Коваленко О.В., учитель ХГ № 55, та Меренкова Т.В., учитель ХЗОШ № 164). З 4 по 9 листопада 2018 року в м. Києві пройшов фінальний етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. Дипломом ІІІ ступеня нагороджено збірну команда учнів закладів освіти Київського району «Винахідники майбутнього» (ХГ № 55, ХСШ № 166 «Вертикаль», ХЗОШ №№ 164, № 52), яку підготувала Зайцева С.М., вчитель фізики ХГ № 55.. Вітаємо переможців!

З 28 жовтня по 1 листопада 2018 року у Луцьку проходив ХІV Всеукраїнський турнір юних економістів.
ІІІ місце виборола збірна команда Київського району «Перспектива» (ХГ № 55, ХЗОШ № 164, керівники команди ‒ Коваленко О.В., учитель ХГ № 55, та Меренкова Т.В., учитель ХЗОШ № 164). Серед учасників команди - Дзюба Олександр та Мічурін Ігор, учні гімназії.
З 4 по 9 листопада 2018 року в м. Києві пройшов фінальний етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.  Дипломом ІІІ ступеня нагороджено збірну команда учнів закладів освіти Київського району «Винахідники майбутнього» (ХГ № 55, ХСШ № 166 «Вертикаль», ХЗОШ №№ 164, № 52), яку підготувала Зайцева С.М., вчитель фізики ХГ № 55.. Серед учасників команди - Мічурін Ігор, учень гімнащії
 Вітаємо переможців!