15 лист. 2018
15.11.2018 року на базі Харківської гімназії №55 відбулись районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Нас святі був присутній заступник голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович та заступник начальника Управління освіти Ліпейко Володимир Іванович. Змагання проходили під патронатом народного депутата України Грановського Олександра Михайловича. Івлєв Володимир Вікторович привітав учнів та вболівальників, побажав учасникам змагань сімейної згуртованості та спортивних перемог. І місце посіла команда сім’ї Харківської гімназії №55: - Малашенко Євген Володимирович, батько; - Малашенко Марія Олександрівна, мама; - Малашенко Ярослав. Вітаємо учасників та бажаємо подальших спортивних успіхів.

15.11.2018 року на базі Харківської гімназії №55 відбулись районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Нас святі був присутній заступник голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович та заступник начальника Управління освіти Ліпейко Володимир Іванович. Змагання проходили під патронатом народного депутата України Грановського Олександра Михайловича.Івлєв Володимир Вікторович привітав учнів та вболівальників, побажав учасникам змагань сімейної згуртованості та спортивних перемог. І місце посіла команда сім’ї Харківської гімназії №55:- Малашенко Євген Володимирович, батько;- Малашенко Марія Олександрівна, мама;- Малашенко Ярослав.Вітаємо учасників та бажаємо подальших спортивних успіхів.