Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Декілька слів про шкільну форму

23 лип. 2012
Де придбати шкільну форму?

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ ТА УЧНІВ!

Шкільна форма гімназиста - це особистий діловий стиль одягу, в якому відображається сутність нових освітніх процесів в умовах інтеграції освіти України в європейський простір. Головний атрибут учнів - шкільна форма. Вона має бути стильною, красивою і зручною водночас, адже це перший діловий костюм у житті дитини. Сьогоднішні дизайнери працюють для того, щоб створити модні, стильні, елегантні, зручні речі для школярів. Одягаючи вранці до школи доньку чи сина, пам’ятайте -  дитина йде у навчальний заклад, а не на прогулянку.

На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. N417 (417/96) "Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти", Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. №1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», згідно Статуту гімназії №55 учні повинні дотримуватись ділового стилю одягу, а саме забезпечити наявність піджака кольору оливи (зеленого).

Адреса магазинів фірми «Еліта», де можна придбати шкільну форму:

Адреса, телефон

Ø    вул. Б.Хмельницького, 27; т. 755-07-71