Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Придивиться до своєї дитини

25 лип. 2012
Як підготувати дитину до школи?

Шановні батьки!

ПРИДИВІТЬСЯ ДО СВОЄЇ ДИТИНИ

Наближається перше вересня, новий навчальний рік. Напоготові вже стоїть рюкзак із новеньким пеналом, зошитами, книгами... Поруч висить гарно випрасувана шкільна форма та красуються біля дверей блискучі черевички, чекаючи святкової миті. Практично все готове. А як щодо здоров’я дитини? Чи готова вона, незважаючи на оздоровчий літній відпочинок, до нових фізичних та психологічних навантажень?

Отже, перш ніж проводжати свою дитину до школи, знайдіть час поговорити з нею про її самопочуття, настрій, думки... Адже від фізичного та морально-психологічного стану вашої дитини залежатиме результат її подальшого навчання.

В розділі «Сторінка психолога»/ «Поради батькам» розміщено матеріал «Як підготувати дитину до школи».