Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Публічний звіт директора Харківської гімназії № 55

8 серп. 2012
07 серпня 2012 року відбувся звіт директора І.П. Дементьєвої про роботу за 2011-2012 н.р. перед представниками батьківської громадськості та педагогічного колективу гімназії

Публічний звіт директора Харківської гімназії № 55

"…Усе мистецтво управління полягає у мистецтві бути чесним. "

Т. Джеф

Адміністрація Харківської гімназії №55 завжди виступала ініціатором партнерських стосунків між педколективом, батьками, громадою. 07 серпня 2012 року відбувся звіт директора І.П. Дементьєвої про роботу за 2011-2012 н.р. перед представниками батьківської громадськості та педагогіічного колективу, в якому детально було проаналізовано досягнення, здобутки учнівського та вчительського колективів, роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти, визначені проблеми в роботі школи. Батькам було висловленор подяку за допомогу у підготовці школи до нового навчального року, окреслено коло нових завдань у подальшій роботі освітнього закладу. Діяльність педагогічного колективу гімназії в 2011/2012 навчальному році була визнана громадськістю як  задовільна.