Розпочався новий 2012/2013 навчальний рік!

1 вер. 2012
Cьогодні, 1 вересня, в Харківській гімназії №55 відбулися святкові лінійки з нагоди Дня знань.

1 ВЕРЕСНЯ - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Адже саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка…

В цей день до гімназії завітали депутат Харківської міської ради Борис Іванович Баронін, завідувач відділу психологічної та соціальної роботи методичного центру управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Тетяна Матвіївна Коваленко, щоб поздоровити всіх з Днем знань та побажати учням успішного навчання в новому навчальному році.

Під час свята учні отримали багато подарунків:

• першокласники - щоденники від міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса;
  • учні 1-4 класів - сувеніри від народного депутата України Ірини Григорівни Бережної;
  • комплекти м'ячів для занять футболом, волейболом і баскетболом від народного депутата України Ірини Григорівни Бережної та міського голови  Геннадія Адольфовича Кернеса.

Віддав нам серпень свій уклін
І зник, мов пісня, серед гін за обрієм широким.

У класи учнів до книжок
Покликав радісно дзвінок:
З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!