Стань в ряди олімпійців

11 вер. 2012
Олімпійські уроки

В гімназії №55 відповідно до плану проходять заходи в рамках Олімпійського тижня. Ці заходи мають на меті пропаганду здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Вчителями фізичної культури проводяться Олімпійські уроки «Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», під час яких згадуються основні моменти та історія розвитку як зимових, так і літніх олімпійських ігор, називаються найгучніші імена найкращих олімпійців України. Школярі мають нагоду більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.