«Увага! Діти на дорозі»

7 вер. 2012
З 20 вересня стартував Всеукраїнський рейд

Триватиме він впродовж місяця – до 20 вересня. У цей період Державтоінспекція проводитиме напередодні та на початку нового навчального року профілактичні заходи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Життя та здоров’я людини є безцінним. Важливо щоб кожен учасник дорожнього руху це пам’ятав, будь то водій або пішохід. Безпека на дорогах – одна з основних проблем нашого суспільства. Від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, страший інспектор ВДАІ Київського РВ О.Шевченко провів зі школярами у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, нагадав учням про обов’язки і права пішоходів.

Необхідно звернутись до батьків стосовно щоденного контролю за поведінкою їх неповнолітніх дітей, особливо в процесі дорожнього руху. Зазвичай діти поспішають до школи, не уважно перетинають проїзну частину. Раптовий вихід школярів на проїзну частину, перебігання дороги у невстановленому місці, відволікання уваги мобільними телефонами і просто елементарна неуважність є основними причинами дорожньо-транспортних пригод за їх участю.

Звертаємось до батьків із проханням нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі та пройти з дітьми маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху.