ЗА ПАРТИ РАЗОМ ІЗ ДІТЬМИ СІЛИ БАТЬКИ

21 вер. 2012
21 вересня в гімназії пройшов батьківський день

Сьогодні, 21 вересня, в Харківській гімназії №55 був проведений батьківський день. Саме у цей день батьки мали можливість не тільки згадати власні шкільні роки, а й відчути атмосферу, у якій навчається та виховується дитина, бути частиною класу і, можливо, краще порозумітися із вчителями та власною дитиною.

Батьки мали можливість:

• відвідати уроки своїх дітей;
  • побувати на тренінгу «Безпека дітей в Інтернеті» за програмою «Онляндія», який провела тренер програми вчитель інформатики Трикоз О.Е.;
  • відвідати майстер-клас з української мови, підготовлений вчителем української мови та літератури Надуєвою Н.Л.;
  • зробити роботи з паперу технікою квілінг під керівництвом вчителя початкових класів Євченко М.А.;
  • познайомитись з творчістю зразкового дитячого театру «Сорванцы», режисер Вартанян О.П.

Проводячи Батьківський день, ми вирішували такі завдання:

• залучення батьків до тісної співпраці зі школою;
  • інформування родини про успіхи і досягнення учнів;
  • створення умови для обміну інформацією з різних галузей знань між батьками і дітьми;
  • утвердження позитивного іміджу батьків і вчителів у шкільному просторі;
  • виховання почуття гордості за свою школу, місто, Україну.

Батьки схвально ставляться до проведення такого заходу, оскільки мають можливість побачити роботу своєї дитини під час уроку, порівняти її з роботою інших учнів, оцінити роботу і компетентність вчителя, внести пропозиції щодо організації навчально-виховного процесу в школі.

Учителі, відчуваючи подвійну відповідальність перед батьками і дітьми, ретельно готуються до уроків, намагаються при їх проведенні максимально використати сучасні технології навчання, отримують задоволення і поштовх для подальшого самовдосконалення і пошуку.

Цей захід дає можливість привернути увагу громадськості до діяльності школи, стимулює роботу педагогічного колективу, створює позитивний імідж, підвищує авторитет навчального закладу у районі та місті.

Від імені колективу гімназії №55 висловлюємо подяку всім учасникам заходу!