НАЙВРОДЛИВІША ГІМНАЗИСТКА НАВЧАЄТЬСЯ У 9-В КЛАСІ

28 вер. 2012
28 вересня відбувся конкурс краси «Міс гімназія – 2012»

Основна мета конкурсу краси – це можливість для кожної дівчини яскраво заявити про себе, розкрити свої приховані таланти, відобразити жіночу красу та неповторність.

Оригінальність, винахідливість, ораторські здібності продемонстрували 6 учасниць конкурсу: Зоря Владислава, учениця 9-А класу, Бабенкова Анастасія, учениця 9-В класу, Михайленко Анастасія, учениця 9-Г класу, Цуканова Аліна, учениця 10-Б класу, Дворниченко Катерина, учениця 11- А класу та Луньова Вікторія, учениця 11-Б класу.

Красуні змагалися у п’яти конкурсах. Дівчата розповідали про свої захоплення та мрії, відповідали на каверзні запитання ведучого, демонстрували свої граційність і елегантність у сукнях.

Незважаючи на хвилювання та перипетії, конкурсантки з гідністю пройшли усі етапи конкурсу і хто як міг показав себе. І ось настав хвилюючий момент оголошення результатів. Хоча всі учасниці були достойними перемоги, та все ж членам журі довелося зробити нелегкий вибір.

Підбивши підсумки всіх конкурсів, переможницею «Міс гімназія – 2012» було оголошено Бабенкову Анастасію, ученицю 9-В класу. «Першою віце-міс» стала Зоря Владислава, «другою віце-міс» - Цуканова Аліна.

Цей захід ще раз підтверджує, що саме у нашій гімназії навчаються найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші дівчата.

Вітаємо всіх учасниць!