СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

6 жовт. 2012
Учні гімназії привіталі вчителів з професійним святом

Красива осінь вишиває клени, а перші дні жовтня дарують нам це тепле і радісне свято - День працівників освіти.

5 жовтня  в актовій залі Харківської гімназії № 55 відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. На зустрічі були присутні члени трудового колективу, учні та батьки. Атмосфера веселого настрою була створена справжніми майстрами своєї справи – талановитими гімназистами та ведучими Владиславом Рябініним та Катериною Гришко.

Насичену та різнобарвну програму підготували для своїх наставників школярі. Вчителів вітали своєю творчістю колектив спортивного бального танцю «Арабеск», зразковий дитячий театр «Сорванцы», учениця 9-Г класу Михайленко Анастасія, учениця 11-А класу Дворніченко Катерина, учениця 9-А класу Зоря Владислава, вокалістки Боднарук Ганна, Штученко Софія і Максимова Карина, команда черлідерів та першокласники.

Теплими вітальними словами до вчительської громади звернулась директор гімназії Дементьєва Ірина Павлівна, яка привітала присутніх зі святом та побажала «доброго здоров’я, благополуччя, наснаги в роботі, невичерпної енергії, успіхів і творчих перемог. А також невпинного пошуку істини і знання, взаєморозуміння в колективі і вдячних, допитливих учнів!»

На святі Скляренко Ольга Володимирівна, вчитель математики, та Смірнова Лариса Володимирівна, вчитель української мови та літератури, отримали почесні грамоти від адміністрації Київського району за сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Свято вийшло дуже цікавим і захопливим. Вчителі залишилися задоволені яскравим видовищем, що їм подарували учні, які прагнули цим виступом довести велику повагу та любов до них!