Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

ЗУСТРІЧ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ

11 жовт. 2012
Про права і не тільки…

На сьогоднішній день актуальною є проблема зростання правопорушень серед неповнолітніх. Профілактика таких правопорушень є передусім проблемою педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певних виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце повинна зайняти рання профілактика, коли в дитини закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті.

11 жовтня 2012 року з метою поглиблення знань учнів про права та обов’язки, виховання поваги до закону, профілактики проявів шкідливих звичок, пропаганди здорового способу життя в Харківській гімназії №55 відбулась зустріч з оперуповноваженим КМСД Київського району Захаренко Х.І.

Христина Ігорівна поінформувала учнів як потрібно поводитися в позаурочний час, як організовувати своє дозвілля, нагадала правила поводження неповнолітніх у громадських місцях, що можна і що не можна робити та яку відповідальність несуть неповнолітні та їх батьки за вчинення правопорушень.

Учні не просто слухали, а й були активними учасниками: ставили запитання, доводили свою думку, були не байдужі до тих проблем, які піднімалися в бесіді. Сподіваємося, що такі зустрічі, проблеми, які були порушені під час проведеного заходу, спонукають учнів дотримуватися законів суспільства, не шкодити здоров’ю оточуючих та дбати про своє власне здоров’я.