ДОРОГА ГІМНАЗІЙНА РОДИНО!

16 жовт. 2012
СВЯТО «ДЕНЬ ГІМНАЗІЇ»

Ось уже понад 35  років наша гімназія борознить освітянське море. Для історії - то невеликий час, але для нашої гімназії - то прекрасні сторінки досягнень і здобутків. Роки праці педагогів у нашій гімназії, співпраці учнів і вчителів дали свої плоди. Ці плоди – відомі артистки, співаки, письменники, художники.

Гімназія – це цілий величезний світ. А в ньому є два центри: учитель і учень. Саме вони перетворюють звичайну будівлю в особливий киплячий, шумний, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші мудрішими, і всі разом – ближчими і ріднішими один одному.

На святі були присутні почесні гості народний депутат України Ірина Григорівна Бережна та начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Тетяна Володимирівна Куценко, які привітали дітей та педагогічних працівників зі святом.

На святі відбулося вшанування педагогічних працівників, ветеранів праці.

Гімназія – це велика сім`я! Наша гордість - це наші гімназисти, їх успіхи та шляхетні вчинки.

Наша опора і допомога - це батьки наших гімназистів, їх турбота зацікавленість та добродійність. Наша сила - це постійне прагнення кожного вчителя гімназії до самовдосконалення, відданості обраній справі.

Сил, наснаги та здоров’я вам для здійснення всіх мрій, втілення всіх творчих задумів, шановні вчителі, учні, батьки!