МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ – ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

23 жовт. 2012
Круглий стіл «Безпека українського майбутнього»

23.10.2012 року в рамках співробітництва з організації і проведення безперервної профорієнтаційної роботи між ХГ №55 та ХНАДУ проведено круглий стіл на тему «Проблеми безпеки дорожнього руху».

В заході взяли участь учні 11-х класів, студенти та викладачи Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Основна мета проведення заходу - привернення уваги учнів до проблем безпеки дорожнього руху та презентація найенергоефективнішого автомобіля України (занесений до книги рекордів України під номером No.33/02-02384), розробленого студентами ХНАДУ.

Дорожньо-транспортний травматизм є причиною смерті номер один у світі серед молоді у віці від 15 до 25 років.Україна посідає четверте місце серед 49 країн Європейського регіону за смертністю в результаті ДТП. Смертність у ДТП і травматизм стають однією з ключових проблем розвитку нашої країни. Щорічно внаслідок ДТП в Україні гине близько 5 тис. осіб і близько 40 тис. отримують важкі травми. Згідно зі статистикою, кожен третій загиблий - молода людина до 29 років.

Обговоривши проблеми забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорогах країни, учасники круглого столу висловили сподівання, що внаслідок посилення адміністративної відповідальності учасників дорожнього руху за порушення чинного законодавства з безпеки дорожнього руху, аварійність в Україні буде знижено. Разом з тим, незважаючи на загальне зниження кількості дорожньо-транспортних пригод, транспортна дисципліна учасників дорожнього руху залишається на низькому рівні. Учасники зустрічі наголосили на необхідності подальшої розробки комплексу заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху в Україні, зниження аварійності на вулично-дорожній мережі, створення умов, що забезпечують комфортний і безпечний рух транспортних засобів, підвищення рівня організації дорожнього руху та безпеки в галузі транспорту.

Мета круглого столу досягнута, учасники побажали один одному творчої наснаги та виразили сподівання на нову зустріч.