СВЯТО «ПРИЙМИ НАС, ГІМНАЗІЄ, В ОБІЙМИ СВОЇ!»

24 жовт. 2012
Посвята в гімназисти

Для тих, хто прагне відкриттів,

Шляхетність думки хто цінує,

Шукає хто нових шляхів

І свого часу не марнує, -

Для тих гімназія гостинно

Сьогодні двері відчиняє

Й звання почесне – гімназист

Носити з гідністю бажає.

Нехай же свято урочисте

В твоїй душі завжди бринить.

Плекай добро, наш гімназисте,

І зупини цей час на мить!

Довгоочікувана та урочиста подія – посвята в гімназисти – відбулася 24 жовтня в формі урочистої лінійки. 85 учнів п’ятих класів стали повноправними членами гімназійної родини.

Бути гімназистом… Що це означає? Для дітей, що навчаються у стінах Харківської гімназії № 55 це перш за все гордість і гідність, що вони пронесуть крізь роки, це одне з перших най значущих досягнень у їх житті. Посвята в гімназисти - дуже важлива традиція, що збирає всю нашу велику родину. Це хвилююче дійство для учнів, які сумлінною працею та відмінною поведінкою доводять, що гідні високого звання гімназиста.

З вітальним словом до дітей і дорослих звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Алієва Аліна Відадіївна, адже для неї Посвята в гімназисти - це теж справжнє свято: школа поповнюється новою ланкою відповідальних, добрих, сумлінних, старанних учнів, серед яких - майбутні активісти, відмінники, олімпійці, художники, майстри-умільці, талановиті співаки, танцюристи, одним словом - креативні та активні в усіх сферах навчальної та творчої діяльності дітей у школі. „Ми зацікавлені в тому, щоб наша гімназійна родина поповнювалась учнями, які змогли б органічно влитися у шкільне середовище, продовжувати і далі розвивати традиції, були людьми амбітними, самостійними, впевненими у собі, впертими та кмітливими», - зізналась вона.

Лунає гімн гімназії - серця переповнюються гордістю за свою рідну школу:

Гімназисти! Гімназистки!

Небайдужі до школи своєї.

Кожен день поспішаєм до неї,

Адже треба до знань нам йти.

Гімназисти! Гімназистки!

Перемога усюди за нами

Бо озброєні всі ми знаннями

Тільки так можна щастя знайти!

Гімназисти прийняли клятву та отримали на згадку про визначну подію «Кодекс честі гімназиста» та прапорці з емблемою Харківської гімназії №55.

Бажаємо новим гімназистам творчих успіхів у навчанні та гордо нести високе звання гімназиста.

Гімназія наша маленька держава,

Для кожного з нас – це другий наш дім,

Знання Законів, дотримання правил,

Завжди притаманно гімназистам усім.

Ласкаво просимо до гімназійної родини, любі п’ятикласники!