Відбулись загальношкільні батьківські збори

9 лист. 2012
Про батьківській всеобуч

08.11.2012 року в навчальному закладі відбулись батьківські збори для батьків учнів 5-11 класів.

Задачі батьківського всеобучу:

1.Знайомство батьків з основами педагогічних, психологічних, правових знань.

2. Забезпечення єдності взаємодії школи та сім'ї.

3. Узагальнення та розповсюдження позитивного досвіду виховання.

4. Попередження батьків про уникнення найпоширеніших помилок.

5. Залучення батьків до активної участі у навчально-виховному процесі.

Перед батьками виступила заступник директора з начально-виховної роботи Добриніна Олена Леонідівна. У своєму виступі вона підвела підсумки діяльності гімназії впродовж вересня-жовтня 2012 року з усіх напрямків роботи: виховної, методичної, господарської. Було зазначено, що батьківська громадськість – важливий союзник школи у вихованні учнів.

Рекомендації щодо профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі (наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління), попередження правопорушень серед неповнолітніх надала оперуповноважений КМСД Київського району Захаренко Х.І. Христина Ігорівна порадила батькам організовувати змістовне дозвілля дітей, нагадала правила поводження неповнолітніх у громадських місцях, про відповідальність неповнолітніх та їх батьків за вчинення правопорушень та невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. «Допомогти дітям, попередити та застерегти від вчинення протиправних дій, простягнути руку допомоги - ось головна мета роботи працівників міліції», - зазначила вона.

Після загальношкільних зборів відбулись класні збори, на яких батьки   продовжили розмову з класними керівниками своїх дітей та вчителями-предметниками.

Дякуємо всім батькам за активність, довіру до школи, готовність взяти участь в її житті.