СЛАВА ОЛІМПІЙЦЯМ!

15 лист. 2012
Відкриття І (шкільного) етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

Спорт – помічник!

Спорт – здоров’я!

Спорт – гра!

Всюди друзів ми знаходимо

З ними – як одна сім’я!

Але нам без друга спорту,

Не прожити ані дня!

Малі олімпійські ігри - спільний проект Харківської міської ради та Національного олімпійського комітету України, спрямований на пропаганду здорового способу життя та залучення школярів до занять спортом. В іграх беруть участь учні 3-8-х класів, їх батьки і класні керівники. У Харкові ці змагання проводяться четвертий рік поспіль.

15.11.2012 року в Харківській гімназії № 55 відбулося урочисте відкриття І (шкільного) етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини».

На святі були присутні адміністрація гімназії, студенти Харківської академії фізичної культури, команди учнів 3-8 класів, класні керівники 3-8 класів, батьки учнів.

На відкритті з привітаннями виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Добриніна О.Л.,  від імені професійних спортсменів з побажанням перемоги   - студенти Харківської академії фізичної культури.

Під час урочистого відкриття кращі спортсмени гімназії внесли і підняли Олімпійський прапор, запалили Олімпійський вогонь. Святковими номерами привітали юних олімпійців вихованці клубу акробатичного бального танцю «Арабеск».

Член суддівської бригади Лукаш Л.В. та  учень 8-А класу Щербаков Сергій зачитали клятву чесної гри. Спортсмени обіцяли здобути перемогу в чесній боротьбі.

Малі Олімпійські ігри відкриті!

Змагайтеся і перемагайте!

БАЖАЄМО ВСІМ УСПІХІВ!