ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ПРЕДСТАВНИКОМ КРИМІНАЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ

30 лист. 2012
Виховання правової культури підлітків

Правова освіта, превентивне виховання та профілактика правопорушень є однією з основних напрямків виховної роботи нашої гімназії. Саме тому, 30 листопада  відбулася зустріч учнів 9-Г класу з оперуповноваженим КМСД Київського району Захаренко Х.І. на тему: "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх".

Під час зустрічі Христина Ігорівна змістовно розкрила суть теми зустрічі, популярно та доступно, з використанням життєвих прикладів, розповідала учням причинно-наслідкові зв'язки безвідповідальної поведінки, відповідала на їх запитання. Самі ж підлітки уважно слухали гостю, активно були залучені до дискусії.

Така робота є ефективною профілактикою підліткової злочинності та дієвої виховної мірою, формує правосвідомість учнівської молоді.

Слід відзначити, що співпраця педагогічного колективу гімназії із соціальною службою, кримінальною міліцією має непогані наслідки і сприяє зменшенню кількості дітей, які порушують дисципліну, конфліктують з батьками, пропускають уроки без поважних причин.

Дякуємо цим службам за співпрацю!