ПІДВЕДЕНО ШКІЛЬНІ ПІДСУМКИ. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

12 груд. 2012
Завершився І (шкільний) етап малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

Сьогодні, 12 грудня 2012 року, в спортивній залі гімназії №55, відбулася церемонія урочистого закриття І (шкільного) етапу малих Олімпійських ігор. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та отримали подяку за активну участь та волю до перемоги. Щиро вітаємо команди переможців, а також їхніх уболівальників із високими спортивними результатами. Дійсно, на цьому святі спорту були лише переможці, переможених не було. А девіз Олімпійських ігор читався у поглядах захоплених уболівальників: «Швидше! Вище! Сильніше!»

Для опущення Олімпійського Прапора були запрошені капітани всіх команд.

Спорт – це спосіб життя, який обирає для себе людина, щоб визначити: досягне вона певних вершин, чи ні. Надовго школярам запам’ятаються ці змагання. А попереду їх чекають нові випробування.

Бажаємо нашим переможцям нових спортивних досягнень!