У КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР «ДІТИ ХАРКІВЩИНИ»

25 січ. 2013
Команда Харківської гімназії №55 взяла участь у відкритті ІІ (районного) етапу змагань

Олімпійські ігри! Огляд краси, сили, волі, мужності! Скільки хвилюючих хвилин несуть вони кожному спортсмену! З кожним роком інтерес мільйонів людей до Олімпійських ігор як руху за мир, за активну співпрацю зростає. Вже п’ятий рік поспіль під патронатом губернатора області Добкіна Михайла Марковича і мера міста Кернеса Геннадія Адольфовича проходять малі Олімпійські ігри. За цей час ігри стали не лише демонстрацією спортивної доблесті юнацтва, а й справжнім спортивним святом харківських школярів. Символом малих Олімпійських ігор став чарівний байбак Тимка. Малі Олімпійські ігри проходять у чотири етапи.

25.01.2013 року відкриття ІІ (районного) етапу проходило в спортивному манежі Харківського національного аерокосмічного університету "ХАІ" імені Н.Е.Жуковського.

У заході взяли участь команди навчальних закладів Київського району (учні-переможці та призері шкільного етапу малих олімпійських ігор "Діти Харківщини"), вчителі фізичної кільтури, керівники навчальних закладів та їх заступники.

Учасників свята привітали народний депутат України Бережна Ірина Григорівна, заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Івлєв Володимир Вікторович.

Бажаємо нашим переможцям нових спортивних досягнень!