5 лютого в рамках гімназійного предметного тижня історії та правознавства було проведено заходи на правову тематику

6 лют. 2013

5 лютого в рамках  гімназійного  предметного тижня історії та правознавства учнями 9-Г класу  було проведено заходи на правову тематику серед учнів молодшої школи. Використовуючи наочність, в т.ч. мультимедіа, старшокласники ознайомили початківців з темами «Права та обов’язки учнів», «Попередження правопорушень», «Правила поведінки», «Правила дорожнього руху» тощо. Класні керівники молодших школярів, присутні на заходах, відмітили високий ступінь підготовки учнів 9-Г класу, володіння матеріалом, доступність викладання, цікавість та корисність інформації. Дякуємо молодшим школярам та їх вчителям за співпрацю, а також особлива подяка класному керівнику 9-Г класу Надуєвій Н.Л. за підтримку та всім учням 9-Г класу.