14 лют. 2013
Нові нормативні документи

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України надіслано лист "Щодо профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді" (лист МОНмолодьспорту від 11.02.2013 №1/9-96), в якому надано для аналізу та вжиття дієвих заходів інформаційно-аналітичні матеріали щодо діяльності органів управління освітою з питань профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді, а також статистичні відомості Міністерства внутрішніх справ України про злочини, вчинені неповнолітніми або за їх участю, за 2012 рік.
   Крім того, повідомляється, що лист МОНмолодьспорту від 20.01.2012 р. № 1/9-43 "Щодо посилення профілактичної роботи у навчальних закладах та організації змістового дозвілля дітей та учнівської молоді ” втратив чинність.

В розділі нашого сайту ''Виховна робота» на сторінці ''Методичні рекомендації з питань виховної роботи» розміщено лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.02.2013 № 1/9-96 ''Щодо профілактичної роботи з запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді''.