МИ ТЕПЕР НЕ ПРОСТО ДІТИ – МИ ВЖЕ СПРАВЖНІ ШКОЛЯРІ

23 бер. 2013
Свято "Прощавай, Букварику"

День вітання і прощання – свято перших букварів,

Перша сходинка зростання для найменших школярів.

Сьогодні надзвичайне свято – таке в житті буває тільки раз:

З Буквариком зібравсь прощатись веселий, дружний перший клас

22 березня в гімназії відбулася надзвичайна подія. Учні 1-А, 1-Б та 1-В класів закінчили вчити першу книгу – Буквар, який  цілий рік вів малят стежинами знань. Радісно повідомити, що всі учні читають, грамотно пишуть, рахують. Слова «школа», «дружба», «Україна» стали рідними і близькими.

Хвилююче та радісно пройшло свято прощання з Букварем. Хвилююче, бо діти розлучалися з країною Букварією і перед собою відкривали нову, ще незнайому та незвідану країну Всезнарію.

Радісне свято було тим, що цілий рік, мандруючи пліч о пліч з Букварем, діти навчилися читати, писати, вивчили багато віршів, пісень, розваг та ігор.

Дружніми оплесками попрощалися з Буквариком, промовляючи: прощавай, Букварику! Добридень, країно Знань!

Крокуйте сміливо країною знань, дорогі першокласники!