14 жовтня пройшла конференція ХМОУС

15 жовт. 2011
14 жовтня на базі Харківської гімназії №55 пройшла виборча конференція ХМОУС

14 жовтня на базі Харківської гімназії №55 пройшла виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. На заході були присутні представники Департаменту освіти Харківської міської ради, районних управлінь освіти, методисти та учні шкіл м.Харкова.
На конференції виступали керівники структурних підрозділів ХМОУС. В свою чергу, новообрані голови районних організацій склали присягу. Також, при складанні резолюції конференції, було вибрано голів правової корпорації ХМОУС , керівника шкільних Євро клубів, та обрано Голову Харківської міської організації учнівського самоврядування Гладких Богдана. Щиро дякуємо за підготовку та проведення заходу методисту Департаменту освіти Харківської міської ради Поляковій Інні Валентинівні, директору Харківської гімназії №55 Дементьєвій Ірині Павлівні, Перевознікова Дмитра та особисто, Рябініна Владислава, за підготовку та проведення концертної частини конференції.