«КРІЗЬ ТЕРНІЇ ДО ЗІРОК…»

12 квіт. 2013
В гімназії №55 відзначили Міжнародний день авіації та космонавтики

12 квітня 1961 року – вперше в навколо космічному просторі побувала людина.

Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості в подоланні відстані та швидкості руху.

Юрій Олексійович Гагарін на кораблі «Восток» (триступенева ракета-носій для запуску космічних кораблів) за 108 хвилин облетів земну кулю і приземлився. Корольов Сергій Павлович, основоположник усієї практичної космонавтики, обрав Юрія Гагаріна для першого запуску ракети в Космос з людиною. Перший космонавт провів ряд експериментів, метою яких було з’ясувати вплив невагомості на людину.

Саме після цього польоту почали говорити про те, яка Земля прекрасна, бо Юрій Гагарін захоплено ділився враженнями про побачене.

У зв’язку з відзначенням Дня космонавтики 12 квітня в гімназії було проведено ряд заходів, а саме:

• оформлено тематичну виставку в бібліотеці «Людина. Земля. Всесвіт»;
  • виставка малюнків «Видатні сини України.  Підкорювачі космічного простору»;
  • години спілкування, бесіди, присвячені Дню авіації та космонавтики «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу»;
  • гра «Що? «Де? Коли?» серед учнів 9-11 класів під керівництвом вчителя фізики Зайцевої Світлани Миколаївни. За результатами гри І місце  виборола команда учнів 11-Б класу, ІІ місце –команда учнів 11-А класу.

Вітаємо переможців!