ПЕРЕДБАЧАТИ – УНИКАТИ – ДІЯТИ

22 квіт. 2013
Про проведення Тижня безпеки життєдіяльності

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 „Про Національний день охорони праці”, який в Україні відзначається щорічно 28 квітня, з метою привернення уваги працівників та учнів до питань дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі і побуті в Харківській гімназії №55 з 22.04.2013 проводиться Тиждень безпеки життєдіяльності за темою „Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах”.

Мета заходу - набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, а також залучення дітей до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності.

План проведення тижня включає відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності, батьківські збори з питань попередження дитячого травматизму, вікторини, театралізовані вистави команди ДЮП та ЮІР, конкурс малюнків з правил пожежної безпеки тощо.

Небезпечні для здоров’я людини фактори існують в навколишньому середовищі. Вони впливають на органи та системи організму дитини. І тільки від того наскільки наші діти орієнтуються в небезпеках, залежить їх здоров’я та життя. Навчити запобігати негативному впливу навколишнього середовища – завдання кожного вчителя та класного керівника.

То ж не забуваймо універсальної формули безпеки та частіше нагадуймо її дітям:

Передбачати – Уникати – Діяти