Конкурс "Міс гімназія"

26 жовт. 2011
У четвер, 20 жовтня в Харківській гімназії №55 пройшов конкурс "Міс гімназія". Перемогу здобула учениця 11-А класу Юрченко Валерія.

20 жовтня в Харківській гімназії №55 пройшов конкурс "Міс гімназія - 2011". 7 чарівних учасниць з  гімназії  боролися за титул найкрасивішої "Міс гімназія - 2011". Після п'ятьох конкурсів компетентне журі обрало переможців: Міс Гіназія-2011 - Юрченко Валерія, учениця 11-А класу ; 1-а віце-міс - Левчикова Аліна, учениця 10-Б класу; Міс глядацьких симпатій - Моня Аліна, учениця 10-Б класу ; Міс елегантність - Гусарська Кристина, учениця 9-А класу; Міс усмішка - Боднарук Анна, учениця 9-Б класу; Міс чарівність - Лапінська Олександра, учениця 10-А класу; Міс обаяння - Спесивцева Владислава, учениця 11-В класу. Вітаємо красунь!
Конкурс підготовлений режисерською групою Ryabinin Friends ©