ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ПАСХАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ"

27 квіт. 2013
У парку ім.О.М.Горького пройшов фестиваль «Пасхальні візерунки»

Учні та вчителі Харківської гімназії №55 взяли участь у фольклорно-етнографічному фестивалі «Пасхальні візерунки», який відбувся 27 квітня у Центральному парку культури та відпочинку ім. О.М. Горького.

На головній алеї в парку ім. О.М.Горького у суботу розгорнувся ярмарок, де продавались вироби харківських школярів. Це був своєрідний аукціон. Весь виторг пішов на благодійність. - на допомогу Христині Сургай, яка постраждала від вибуху, що пролунав в будинку на Московському проспекті.

Під час фестивалю відвідувачів парку очікув розпис пасхальних яєць, шоу-програми, виступи творчих фольклорних колективів районів міста.

Поруч з ярмарковими наметами представники районів прикрасили стрічками та писанками дев'ять саджанців верб. Намет Київського району прикрашали вчителі образотворчого мистецтва гімназії №55 Толмачова Марина В’ячеславівна, Кись Олена Вікторівна, вчитель трудового навчання Доля Євгенія Натанівна, представники центру дитячої та юнацької творчості №3.

Свято вийшло веселим та цікавим.