«НЕДАЛЕЧКО ВЕЛИКОДНЄ ЯЄЧКО»

30 квіт. 2013
До Великодня проведено виставку творчих робіт учнів

Уже незабаром на землю зійде чудове свято Великодня, святе і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Срібні голоси церковних дзвонів сповістять світу про урочисту подію Воскресіння Христового і лунатимуть звідусіль щирі вітання „Христос Воскрес!”-„Воістину Воскрес!”

30 квітня в Харківській гімназії №55 відбулася виставка Великодніх композицій «Недалечко Великоднє яєчко». Роботи представили учні 1-6 класів. Всі учасники виставки виконали свої роботи з чистим серцем та відкритою душею, адже великодні свята надихають на світлі справи.

Головною прикрасою виставки, безперечно, була писанка. Учні виконали їх як у традиційному українському стилі, так і підійшли до справи з "креативом", розмалювавши їх у сучасних, модерністських стилях. Серед експонатів також були представлені пасхальні рушнички та корзини.

Усі учасники заходу будуть відзначені подяками. Настрій великого свята Воскресіння надихнув організаторів зробити виставку традиційною.

З творчими роботами учнів можна ознайомитись у розділі «Фотогалерея».