ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

14 трав. 2013
Не знаєте куди подіти свою дитину під час літніх канікул? Вихід є - табір відпочинку!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Запрошуємо ваших дітей провести літній відпочинок з користю та задоволенням.

Питання організації літнього дозвілля учнів є пріоритетним для адміністрації та вчителів нашої гімназії. Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Традиційно, наприкінці травня, на базі нашої гімназії відкривається табір відпочинку із денним перебуванням «Сонечко». До табору залучено учнів 1-8, 10 класів. Відпочинок у таборі різновікових дітей сприяє розвитку та згуртуванню, як тимчасового дитячого колективу, створює основу для розвитку соціального інтелекту учня та застосування отриманого досвіду взаємодії в будь-якому колективі, в тому числі в наступній навчальній діяльності.

В 2013 році табір буде працювати з 27 травня по 12 червня (14 днів). Будуть працювати різноманітні кружки ("Умілі ручки", "Дозвілля","Танцювальний", «Образотворче мистецтво» тощо).

У нашому таборі дітей чекають цікаві та захоплюючі заходи. Ми сподіваємося побачити ваших дітей у цьому році!

За додатковою інформацією звертатися до класних керівників.

Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий.