ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ ІНСПЕКТОРИ РУХУ

17 трав. 2013
Загін юних інспекторів дорожнього руху "Столичні» Харківської гімназії № 55 взяв участь у міському зльоті

ХХХVІІ міський етап Всеукраїнського зльоту загонів юних інспекторів дорожнього руху відбувся 17 травня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Метою змагань шкільних команд ЮІР – є виховання законослухняних учасників дорожнього руху, сприяння залученню широкого загалу школярів до участі в роботі, що спрямована на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення школярам поваги до професії міліціонера, а також організація змістовного дозвілля школярів та молоді.

У заході взяли участь шкільні команди –переможці районних етапів. 9 команд з дев’яті районів м. Харкова з’їхалися, аби позмагатися за можливість бути визнаними кращими юними інспекторами. У кожній - по 10 осіб

Юні інспектори руху разом зі своїми педагогами та за допомогою працівників ДАІ проводили кропітку роботу з підготовки до міських змагань. Діти з нетерпінням чекали того моменту, коли зможуть повністю показати результати проведеної спільної роботи та докласти усіх сил заради досягнення успіху та перемоги. Кожній з команд було запропоновано випробувати свої сили у знаннях з Правил дорожнього руху та рухів регулювальника, у наданні першої медичної допомоги та велоестафеті. А навчально-розважальним конкурсом у змаганнях став виступ агітбригад, учасники яких мали у жартівливо-повчальній формі довести власні володіння знаннями та навичками безпечної поведінки на дорозі.

Кожен з учасників усіх команд намагався справити гідне враження на сувору суддівську колегію не тільки знаннями елементарних Правил дорожнього руху, але й своїми артистичними та вокальними даними. А номери, підготовлені командами задля виступу, несли в собі заряд бадьорості та викликали щирі посмішки у присутніх. На суддівський розгляд було представлено найрізноманітніші міні-ситуації, що нібито траплялися з учасниками на дорозі. Подекуди розігрувалися цілі вистави з використанням казкових персонажів та відповідних яскравих декорацій і костюмів.

Команда «Столичні»  гімназії №55 відзначена грамотою за активну участь, персональною грамотою, в якій відмічено Цитаїшвілі Єлизавету, як найкращого знавця медичної справи, та заохочувальними призами.

Бажаємо команді нових звершень у майбутньому і якнайбільших досягнень!