ПРОЩАВАЙ ЧЕТВЕРТИЙ КЛАС, П'ЯТИЙ ВЖЕ ЧЕКА НА НАС

21 трав. 2013
Хоч ви, звичайно, не найстарші, але й ніяк не малюки. Сьогодні вас, четверті класи — назвемо так: випускники!

Сьогодні, 21 травня, для учнів 4-А, 4-Б та 4-В класів день особливий – випускний. Щоправда, це поки що лише перехід з четвертого до п’ятого класу, від однієї вчительки до багатьох, який вони здійснять разом, усім класом.

На своєму маленькому випускному балу випускники продемонстрували своїм батькам, рідним та вчителям кращі творчі здібності в танцях, співах та акторській майстерності, крок за кроком згадали всі чотири роки навчання в початковій школі, учням які досягли високого рівня в навчанні було вручено Похвальні листи, а найактивнішим батькам - подяки.

Прийшов час попрощалися з початковою школою, із затишним куточком, в якому раділи і сумували, плакали і сміялися усі чотири роки. Діти все життя будуть пам’ятати свій перший урок і ніколи не забудуть про своїх перших вчителів – Ілюху Олену Вікторівну, Меренцову Ірину Олександрівну та Шепелєву Юлія Вікторівну, які віддали їм всю свою ласку і любов, які дали їм їх перші знання, навчили читати і писати.

Роки летять невпинно. Люди не в змозі ані зупинити їх, ані затримати. Та роки проходять не безслідно. Кожна прожита нині година, хвилина – це майбутні спогади. Спогади часто бувають сумні, але ваші веселі – з жартами, з усмішками, з сюрпризами. Бо учні – випускники І–го ступеня творчо, натхненно, цікаво і весело провели свої перші чотири щасливі шкільні роки в рідній гімназії.

Закінчився бал. Перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові друзі, вчителі, предмети, відкриття, перемоги.

У новому навчальному році учні стануть вихованцями вчителів старшої школи, а їхні перші вчительки знову заведуть у свої класи маленьких першокласників. Всім бажаємо успіхів!!!

Фотозвіт проведення свята розміщено у розділі "Фотогалерея".