І ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК…

24 трав. 2013
Учнів Харківської гімназії №55 сьогодні, 24 травня, привітали з закінченням навчального року

Останній дзвоник - це завжди свято, хоч інколи й зі смутком, особливо, якщо це свято прощання зі школою.

Сьогодні в Харківській гімназії №55 пройшли традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року. На заході були присутні Куценко Тетяна Володимирівна, начальник управління освіти адміністрації Київського району, Євлахова Ніна Сергіївна, голова ради ветеранів 522 мікрорайону, вчителі,  батьки учнів та мешканці 522 м/р.

Для одних школярів свято останнього дзвоника - можливість як слід відпочити на літніх канікулах, а для випускників - це початок самостійного життя. Для 54 одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Як святкували останній дзвоник у ХГ № 55 можна у розділі «Фотогалерея».