У РІК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ МАЄ БУТИ МАКСИМАЛЬНО РІЗНОМАНІТНОЮ

27 трав. 2013
Розпочав роботу табор відпочинку з денним перебуванням«Сонечко»

Час навчання у закладах минув та у всіх школах відкриті табори відпочинку, де діти мають змогу до кінця реалізувати свою творчу енергію. Не стала винятком і Харківська гімназія №55, де 27 травня відбулося святкове відкриття табору відпочинку з денним перебуванням з символічною назвою "Сонечко". В цей день у таборі святкували відкриття табірної зміни. Діти співали, танцювали, читали вірші. Вихователі провели різноманітні ігри, конкурси. День пройшов весело та яскраво. Відпочинок у таборі обіцяє бути змістовим та цікавим.

Літо - пора відпочинку. Час відновлення сил, пошуку наснаги. Школярі вдихнули повітря на повні груди і поринули з головою у сонце та море позитивних емоцій. Це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу.

Перед вихователями табору стоять завдання: організувати роботу з дітьми так, щоб вона сприяла справжньому відпочинку кожної дитини, задоволенню її потреб у різних сферах життя. Щодня діти можуть брати участь у розважальних програмах, спортивних естафетах, мають змогу показати свої музичні та артистичні здібності. Саме тому проведення в Україні Року дитячої творчості має знайти відображення в літній оздоровчій кампанії 2013 року.

У зв’язку з тим, що Президент України Віктор Янукович 2013 рік оголосив Роком дитячої творчості, буде зроблено особливий акцент на втілення цього указу в життя під час літньої оздоровчої кампанії. Заплановано організувати якомога більше різноманітних фестивалів, конкурсів, тематичних змін та інших творчих заходів, які допомагають об'єднувати дітей.

Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!