ПЕРШИЙ ДЗВОНИК 2013/2014 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1 вер. 2013
Настав час вирушати в нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань!

Красива осінь вишиває клени, а перший день її дарує нам тепле і трепетне свято – «День знань».

1 вересня вулиці 522 м/р  заповнилися святково вбраними дітлахами та батьками, що поспішали до Харківської гімназії №55 на свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цього року Харківська  гімназія з радістю і теплом прийняла у свою шкільну родину 119 першокласника. Особливим свято Першого дзвоника стало для майбутніх випускників 2014 року – учнів 11-их класів гімназії.

За традицією першою привітала з початком нового навчального року директор гімназії Ірина Павлівна Дементьєва. Разом з учнями, батьками, педпрацівниками радість початку нового навчального року розділили і гості свята: заступник начальника управління освіти адміністрації Київського району Володимир Іванович Ліпейко.

Не обійшлося без пісень, танців, слів вдячності та щирих усмішок. А наприкінці свята пролунав Перший дзвоник 2013/2014 навчального року.

Новий учбовий рік вже на порозі школи!
До знань свій шлях вести ви всі уже готові?
У ранцях – зошити, книжки, а у очах – бажання…
Ну, що ж?! Прийміть від серця щирі привітання!
Бажаємо ми вам розкритися новому,
Сприйняти вчителів розумне кожне слово!
Здолати труднощі і досвід свій створити,
Щоб далі теж цікаво, легко було жити!