СТАНЬ В РЯДИ ОЛІМПІЙЦІВ

9 вер. 2013
В гімназії стартував Олімпійський тиждень

З 9 по 15 вересня на виконання нових соціальних ініціатив президента України «Діти - майбутнє України», напередодні Дня фізичної культури та спорту в гімназії пройде традиційний Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень, у рамках яких заплановано проведення ряду заходів. Ці заходи мають на меті пропаганду здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Вчителями фізичної культури проводяться Олімпійські уроки «Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», під час яких згадуються основні моменти та історія розвитку як зимових, так і літніх олімпійських ігор, називаються найгучніші імена найкращих олімпійців України. Школярі мають нагоду більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Національний олімпійський комітет України разом з Міністерством освіти та науки України, Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту четвертий рік поспіль проводить олімпійські уроки в загальноосвітніх школах нашої країни, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту.