Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Учні 55 гімназії гідно представили заклад на історико-краєзнавчій конференції

23 груд. 2011
Учні 55 гімназії гідно представили заклад на історико-краєзнавчій конференції

Учні 55 гімназії гідно представили заклад на історико-краєзнавчій конференції “Военное прошлое родного края”, що проводилась 17 грудня 2011р. на базі ХНУ ім.В.Н.Каразіна.
Золотою медаллю та дипломом було відмічено учня 8-Г класу Добриніна Кирила (науковий керівник Добриніна О.Л.), бронзовою медаллю та дипломом - ученицю 9-Б класу Оржинську Марію (науковий керівник Бондаренко С.І.), дипломи за кращі доповіді отримали також Бондар Дмитро – учень 5-А класу (також і як наймолодший учасник заходу), Баришполь Дмитро – учень 9 – Б класу, подяку отримала Дорохова Анна, учениця 9–Б класу (всі учні - науковий керівник Бондаренко С.І.).
Від Школи мистецтв Київського району в цій конференції також взяли участь Леонов Максим, учень 9-Б класу, Сало Артем, учень 11–Б класу, Безпала Олена, учениця 11-В класу. Всі роботи отримали схвальні відгуки журі. Молодці! Так тримати!