23 груд. 2011

14 грудня в гімназії відбулося урочисте закриття малих Олімпійських ігор «Діти Харкіщини». На святі були присутні почесній гість Баронін Б.І., депутат Харківської міської ради, адміністрація гімназії, команди учнів 3-8 класів, класні керівники, батьки учнів.
Перед початком свята відбувся футбольний матч між збірними з футболу вчителів та учнів. Перемогу та кубок отримала збірна вчителів. Нагороджували команду директор гімназії Дементьєва Ірина Павлівна та новий гравець команди збірної вчителів Баронін Борис Іванович.
Були підбиті підсумки шкільних змагань та визначені команди переможці, які нагороджені медалями та грамотами.

Категорія учнів
Клас
Місце
Учні 3-4 класів
4-В
3-А
3-Б
Учні 5-6 класів
6-Г
6-Б
6-В
Учні 7-8 класів
8-Б
8-Г
8-А
7-Б
ІІІ

Вітаємо команди, які посіли І місця, та бажаємо гідно представити гімназію на районних змаганнях.
Та ким поставлений рекорд,
Кому б не сяяли медалі,
Перемагаєш ти, о СПОРТ!
Хто б не стояв на п'єдесталі.