27 грудня в ХГ №55 за планом роботи було проведено засідання методичного об’єднання класних керівників

29 груд. 2011

27 грудня в ХГ№55 за планом роботи було проведено засідання методичного об’єднання класних керівників 1-11 класів за темою «Методичні аспекти організації виховної діяльності навчального закладу у світлі концептуальних засад наказу «Про затвердження Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».“
В ході засідання заступником директора з навчально-виховної роботи Добриніною О.Л. було зазначено, що основою сучасного виховного процесу є людина як найвища цінність. Змістове наповнення основних орієнтирів виховання передбачає формування цінностей і ставлень особистості до себе і людей, суспільства і держави, природи і здоров'я, праці та мистецтва.
Без належного підходу, без осмислення питань виховання та навчання ми не зможемо орієнтувати самих себе та учнів на позитивні зміни.
На часі — впровадження цілеспрямованого і професійного управління виховним процесом, що передбачає вивчення вихованців, встановлення психолого-педагогічного діагнозу, підпорядковане меті планування і здійснення виховного впливу, об'єктивне оцінювання реальних результатів виховної роботи. Поведінка вчителя, який тільки вирішує і дає вказівки, на сьогодні не ефективна. Педагог має стати зацікавленим і рівноправним учасником спільної діяльності.
Класні керівники взяли участь у груповій роботі.