21 лютого 2012 року в гімназії відбувся семінар для класних керіників 5-11 класів

21 лют. 2012

21 лютого 2012 року в гімназії відбувся семінар для класних керівників 5-11 класів за темою "Профілактика суїцидальної поведінки дітей та підлітків". Метою проведення заходу було:
- організація роботи щодо попередження суїциду серед учнів;
- діагностика та виявлення учнів групи «ризику»;
- підвищення рівня знань педагогічного колективу, батьків з питань суїцидальної поведінки підлітків;
- вироблення стійких мотивацій і практичних навичок щодо збереження життя як найвищої людської цінності.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Добриніна О.Л. ознайомила педагогічних працівників з новими розпорядчими документами з питань профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.
Практичний психолог Міцай О.В. розглянула питання щодо причин та факторів виникнення суїцидів в підлітковому віці, проаналізувала шляхи взаємодії з дітьми, схильними до суїциду, надала практичні рекомендації для проведення превенції суїциду серед підлітків.
Соціальний педагог Степанова К.А. виступила з особливостями зовнішніх обставин, які є причиною суіцидальної поведінки підлітків.