Чемпіонат Харківської області з карате за версією JKS

22 бер. 2016
Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату Харківської області з карате і побажаємо спортсменам нових перемог на найближчих змаганнях у нашому місті та Україні.

20 березня у Харкові пройшов Чемпіонат Харківської області з карате за версією JKS. У змаганнях взяли участь 430 спортсменів з 18 клубів Харкова та Харківської області, а також з міст Охтирка, Суми, Краматорськ і Слов'янськ.

Ці змагання підтвердили високий рівень підготовленості спортсменів, які займаються традиційним карате, а також визначилися лідери збірної Харківської області, які представлятимуть наш регіон на Чемпіонаті України з карате за версією JKS в квітні.

Переможцями та призерами змагань стали також учні нашої гімназії: учениця 2-В класу Шумяцька Марія (3 місце в ката, 3 місце в куміте) та учень 9-Б класу Трикоз Едуард (1 місце в ката, 2 місце в котен-ката, 2 місце в куміте), який є членом збірної Харківської області.