Комунальний заклад «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради»

запам'ятати

В гімназії проведено 5-й Чемпіонат Харківської області по карате JKS "Перші кроки"

25 квіт. 2016
Виходячи із заліку по золотих нагородах перше місце зайняв клуб " ТОРА", який багато років працює на базі гімназії, на другому місці - клуб " Фенікс", на третьому місці - клуб " Будокан", а на четвертому - клуб " Шелест".

23 квітня у гімназії пройшов 5-й Чемпіонат Харківської області по карате JKS "Перші кроки".

У змаганнях взяли участь 223 спортсмени з 12 клубів Харківської обласної асоціації карате, Харківської обласної федерації карате, також клубів з міст Слов'янськ, Ізюм і Краматорськ. Це клуби " ТОРА", Шотокан", " Гладіатор", " Тайкан", " Кенсо", " Будокан", " Тайгер", " Шелест", " Теншин", " Фенікс", "Тетсу-Рю", Шейкен".

Спортсмени клубу " ТОРА", як новачки, так і вже досвідчені спортсмени, гідно представили свій клуб на змаганнях і показали відмінні результати.

Виходячи із заліку по золотих нагородах: перше місце зайняв наш клуб " ТОРА", на другому місці - клуб " Фенікс", третє місце зайняв клуб " Будокан", а на четвертому - клуб " Шелест".

Вітаємо спортсменів клубу і тренера Каравана В.В. з відмінним виступом команди і бажаємо успіхів на майбутньому Чемпіонаті Україні по карате JKS 14-15 травня 2016 року.