СВЯТО ГІМНАЗІЇ "Обдарованість року"

23 трав. 2016
За підсумками 2015/2016 навчального року учні були нагороджені грамотами в номінаціях "Наукові досягнення", "Творчі досягнення", "Спортивні досягнення". 7 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти", а Федотов Олексій, учень 10-Б класу, визначений претендентом на отримання стипендії Харківської міської ради " Кращий учень закладу".

За підсумками  2015/2016 навчального року  учні були нагороджені грамотами в номінаціях "Наукові досягнення", "Творчі досягнення", "Спортивні досягнення". 7 учнів отримали стипендію депутата Харківської міської ради Косінова С.А. "Відмінник освіти",  а Федотов Олексій, учень 10-Б класу, визначений претендентом на отримання стипендії Харківської міської ради " Кращий учень закладу".