МІСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ЕКОНОМІСТІВ

19 вер. 2016
17 вересня 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся Х Міський турнір юних економістів. Команда київського району посіла ІІ місце. Вітаємо1

17 вересня 2016 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся Х Міський турнір юних економістів, організаторами якого є Департамент освіти Харківської міської ради і Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

У турнірі взяли участь 60 учнів – 12 команд з усіх районів міста Харкова. До складу журі увійшли викладачі та аспіранти Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
    У командному заліку ІІ місце посіла збірна команда Київського району «Перспектива» (ХСШ № 17, ХГ № 55).
   Переможці нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.
  Кращі юні економісти Київського району представлятимуть наше місто на Всеукраїнському турнірі, що відбудеться в Житомирській області в жовтні-листопаді  2016 року.