УРОК БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

21 вер. 2016
20 вересня 2016 року у рамках плану спільної профілактичної роботи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та Управління патрульної поліції у місті Харкові для учнів 5-х класів Харківської гімназії № 55 співробітниками Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області та Управління патрульної поліції м. Харкова було проведено уроки безпеки дорожнього руху, де учні в ігровій формі познайомилися з правилами дорожнього руху.

20 вересня 2016 року у рамках плану спільної профілактичної роботи Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради та Управління патрульної поліції у місті Харкові для учнів 4-5-х класів Харківської спеціалізованої школи № 17, Харківської гімназії № 55, Харьковского ліцею № 107 співробітниками Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області та Управління патрульної поліції м. Харкова було проведено уроки безпеки дорожнього руху, де учні в ігровій формі познайомилися з правилами дорожнього руху.