МІСЬКИЙ ТУРНІР ЮНИХ ХІМІКІВ

28 вер. 2016
24 вересня 2016 року на базі Харківської спеціалізованої школи № 162 відбувся ХІV міський турнір юних хіміків. Команда Київського району посіла ІІІ місце. Вітаємо!

У турнірі взяли участь 75 учнів – 13 команд з усіх районів міста Харкова, команди Харківського фізико-математичного ліцею № 27 та Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість». До складу журі увійшли викладачі, співробітники та студенти хімічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
   Після урочистого відкриття була проведена демонстраційна олімпіада, за результатами якої визначено рейтингові номери команд та складено схему турнірних змагань. Хімічні бої проводились у два тури в п’яти групах.
   Перехідний кубок турніру виборола команда, що посіла І місце – команда учнів Харківського ліцею № 89. Дипломи ІІ ступеня отримали збірні команди Немишлянського та Новобаварського районів і команда Харківської гімназії № 47. ІІІ місце посіли збірні команди Індустріального, Московського, Київського та Слобідського районів і команда Харківського фізико-математичного ліцею № 27.
     Переможці нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками.
   Кращі юні хіміки Харкова представлятимуть наше місто на Всеукраїнському турнірі, що відбудеться в Хмельницькому наприкінці жовтня 2016 року.